Nahrávací a masteringové studio na okraji Olomouce
 

 

O nás

ABBADON Music - nahrávací a masteringové studio

 

           je nahrávací a masteringové studio postavené v roce 2010 na okraji Olomouce v obci Velký Týnec, která se nachází na samém okraji Olomouce, cca 800m od OC Olympia Olomouc. Prostory studia byli navrženy, dle akustického měření a v souladu s normou ČSN 73 0526 a ČSN 073 527 pro tvorbu kvalitního zvuku za použití těch nejmodernějších technologií akustiky a přenosu zvuku, to vše v příjemné atmosféře studia za velmi příznivé ceny.

           Při stavbě jsme nepominuly různé detaily a měření pro správnou dobu dozvuku a absorbci odrazivosti a přirozený zvuk nástrojů. Nabízíme Vám, tvorbu velmi kvalitní nahrávky a to nejen rockové, metalové, folkové nebo jazzové demo či album, ale i mluvené slovo. podcast, dabing či reklamu. Studio je vybaveno professionální technikou pro nahrávání, aranžmá, zvukovou tvorbu a následný mastering. Dbáme na kvalitu techniky a proto nahráváme přes špičkové preampy a velmi kvalitní studiové mikrofony. Kvalita zvuku se tímto velice liší od běžných domácích studií se základní výbavou a průměrnou technikou. Najdete u nás mnoho velmi kvalitních aparátů světových značek Marshall, Messa, Peavey, Bogner, ale i velké množstív nástrojů  a to nejen kytar signaturovaných značek, ale i kláves, či různých preampů a kytarových modulátorů. Studiová bící double kick souprava od firmy MAPEX verze Black Pearl - Black Widow je jedna z největších dodaných do ČR. Činelové saday Anatolian a Zildjian a Paiste spolu s hardware Gibraltar jednoznačně určují proffessionální použití a vysokou kvalitu

            Snažíme se neustále doplňovat a vylepšovat zvukovou techniku včetně posledních verzí software, díky čemu se nám otevírají mnohem větší možnosti pro úpravu zpracovávaného zvuku. Nabízíme kapelám nejen zázemí pro nahrávání, zkoušení, ale i pro případný odpočinek a relax v mezičase nahrávání.

           Studio disponuje plně vybavenou zkušebnou, které je možno využívat k pronájmu. Samozřejmostí je možnost zapůjčení vybavení studia a zkušebny za předem dohodnutých podmínek. V případě potřeby lze využít služeb našeho technického zázemí případně našeho technika či zvukaře, který Vám rád pomůže či poradí s technikou či nastavením aparátu a zařízení.

           Jednou z nesporných výhod našeho studia je nejen lukrativní umístění, které vzhledem k pozici lze využívat 24 hodin denně bez nutnosti omezovat úroveň zvukových zařízení a tím možnost nahrávat, dle potřeby a časových možností, ale i technické zázemí a možnost zkoušení v našich zkušebnách. K dlouhodobému pronájmu zkušeben přistupujeme individuálně za ceny velmi příznivé. Zájemcům a hlavně mladým muzikantům rádi poradíme případně zajistíme za výhodné ceny u našich partnerů, vybavení nebo nákup aparatury či nástrojů.

            Pro ty z Vás, jenž jsou z větší dálky je k dispozici ubytovací místnost vybavená lednicí, TV, mikrovlnkou a var. konvicí, pro pohodlné ubytování v klidu a za velmi nízké náklady. WC a sprcha samozřejmostí.

            Provádíme služby spojené s nahráváním, produkcí, a postprodukcí hudby, ale i dabing či tvorbu podcastů. Nabízíme zákazníkům nejen zvukový masteringový servis, ale také grafické práce, tvorbu webových prezentací, návrhy bookletů, lisování nebo vypalování potištěných CD, DVD nosičů. Zajištění reklamních bannerů atd.

            ABBADON Music neposkytuje jen zázemí a služby studia, ale také kompletní ozvučení hudebních či společenských akcí včetně osvětlení propagace, tisku plakátů grafických návrhů a služeb zvukových operátorů.

                Ke každému nahrávanému projektu přistupujeme jednotlivě a záleží nám na přání a požadavku kapely a tím dosažení maximálního celkovém výsledku. Co opravdu neumíme je kouzlit a proto ze špatně zahraného celku neumíme udělat skvělý výsledek ikdyž bychom rádi.

 

Věříme, že u nás najdete ten správný hudební prostor a zvuk

                                                                                                                     Team Abbadon Music

 

 

 

Chcete mít zde svůj odkaz? Napiště nám

Calibos Doro Revival Diarrhoea Katt Hazydecay Archfall Split Bearing SVL Rock

© 2011 ABBADON Music – recording studio

Tel.: +420 584 144 148
        +420 773 030 377
Mail: info@abbadon-music.com
TOPlist